Kuidas leida asendust loendamatutele ravimitele? Kas on võimalik taastada tervist peale operatsiooni? 

ARSTI KONSULTATSIOON – 5 EUR:

Spetsialisti vastuvõtule saab registreeruda telefoninumbril 675-00-57 või täites vastava vormi meie kodulehel! «Goltsman Therapy» uuendatud kodulehekülg annab Teile võimaluse broneerida vastuvõtuaega ravikeskuse spetsialisti juurde elektrooniliselt.

Kui need küsimused tekitavad muret, siis pöörduge “Goltsman Therapy” ravikeskuse füüsiliste ravimeetodite osakonda. Kogenud taastusraviarst või refleksoterapeut hindab teie tervisliku seisundi ja koostab individuaalse ravikuuri. Taastusraviosakonnas saate te unikaalseid protseduure, mis aiatavad lühikese ajaga täielikult taastada teie tervise ning töövõime.

Taastumine ja rehabilitatsioon ei ole ainult ravi. Meie spetsialist võib teile määrata tervendava taastusravi kompleks kuuri või krioteraapia abil noorenemise. Järelvaatusele tulles on meie patsiendid alati kindlad, et nad on usaldatavates ja hoolitsevates kätes.


Taastusravi ja füsioteraapia on erinevaid, eriti krooniliste haiguste puhul, ravimeetodeid kasutav teadmistesüsteem, kus rakendatakse mitte keemilisi ( ravimeid ), vaid füüsilisi tehnoloogiaid: ravivõimlemine, magnetteraapia, valgusravi, laineteraapia, ultraheli, külm ja soe temperatuur jne.

Taastusravi ja füsioteraapia on asendamatu rehabilitatsiooni perioodil, peale erinevaid haigusi ja traumasid, oma tervisliku seisundi taastamiseks. Samuti haiguste profülaktikaks – organismi töövõime tugevdamine, toonuse hoidmine ja hea tuju loomine. Siin saab esile tõsta kaks põhilist suunda:

  • stressi, ülepingutamise, üleväsimuse, aktiivse töötegevuse tagajärjel nõrgaks jäänud tervete inimeste esmane profülaktika ja tervise taastamine,
  • piiratud võimalustega inimeste ja haigete inimeste teistkordne profülaktika ja meditsiiniline rehabilitatsioon.

Tähtsal kohal on looduslik meditsiin, mis räägib nende meetodite paindlikkusest, looduse lähedusest. Ravimeetodid valitakse individuaalselt, sõltuvalt inimese ja tema haiguse iseärasustest. Need meetodid on head selle poolest, et nad aitavad täiendada haigusseisundite ravi, mis alati ei allu traditsioonilisele teraapiale. Tuletame meelde, et tuleb ka meeles pidada vastunäidustusi. Nii võib iga tegevus, ka kõige väiksem organismi mõjutamine, tuua kasu asemel hoopis kahju. Taastusraviprogrammi peab koostama spetsialist!

ARSTI KONSULTATSIOON:

Spetsialisti vastuvõtule saab registreeruda telefoninumbril 675-00-57 või täites vastava vormi meie kodulehel! «Goltsman Therapy» uuendatud kodulehekülg annab Teile võimaluse broneerida vastuvõtuaega ravikeskuse spetsialisti juurde elektrooniliselt:

Vajutage "SAADA!"