Holistiline massaaž on terviklik elamus, mis hellitab Sinu keha ja vaimu, lõdvestades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid pingeid.

Terviklikku massaaži iseloomulikud tunnused on terviklik lähenemine ja õrnus, seda nii tehnilises kui ka teraapilises osas. Erilist tähelepanu pööratakse erinevatele tehnikatele, et saavutada just Sulle sobiv tulemus!

Antud pakkumise massaažitehnika saab edukalt kombineerida ka nõelravi, manuaalteraapia, kosmetoloogia, fitnessi, psühhoteraapia ja teistegi protseduuridega. Pakutavate massaažide kestus kuni 60 minutit.

Holistiline Massaaž on tõhus süvamassaaž, mis on suunatud erinevatele lihasgruppidele ning kõõlustele ja sidemetele, leevendades nii edukalt lihaspingeid. Massaaž sobib eelkõige regulaarselt spordiga tegelevatele ja aktiivse eluviisiga inimestele.

REGISTREERIMINE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 00 57 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.

Vajutage "SAADA!"