Holistiline massaaž on terviklik elamus, mis hellitab Sinu keha ja vaimu, lõdvestades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid pingeid.

Terviklikku massaaži iseloomulikud tunnused on terviklik lähenemine ja õrnus, seda nii tehnilises kui ka teraapilises osas. Erilist tähelepanu pööratakse erinevatele tehnikatele, et saavutada just Sulle sobiv tulemus!

Antud pakkumise massaažitehnikaid saab edukalt kombineerida ka nõelravi, manuaalteraapia, kosmetoloogia, fitnessi, psühhoteraapia ja teistegi protseduuridega. Pakutavate massaažide kestus kuni 60 minutit.

ravimassaaz

Massaažid:

  • Lõõgastav massaaž. Läbi lõõgastuse saavutad seisundi, mis võimaldab tunda kõrgeimat rahu ja vaikust. See massaaž on organismile nagu muusika, mis reguleerib südame- ja hingamisfunktsioone, suurendab vastupanuvõimet haigustele, annab jõudu, toniseerib elutegevust, parandab vereringet ning lisaks loob positiivseid mõtteid.
  • Sügav kudede massaaž on tõhus süvamassaaž, mis on suunatud erinevatele lihasgruppidele ning kõõlustele ja sidemetele, leevendades nii edukalt lihaspingeid. Massaaž sobib eelkõige regulaarselt spordiga tegelevatele ja aktiivse eluviisiga inimestele.