“Linna Tervisekeskus” – on meie partnerid, kes on kvalifitseeritud perearstid. Nad annavad konsultatsioonit, teevad profülaktikat ja koordineerivad meie klientide ravi peremeditsiinivaldkonnas. Perearsti kohustuste hulka kuuluvad mitte ainult töö haigetega, vaid ka tervete eest hoolitsemine. Kaasaegsed seadmed, mida kasutavad perearstid, võimaldavad teha suurema osa vajalikest diagnostikaprotseduuridest otse meie kliinikus. Tulemusena hoitakse oluliselt kokku aega meditsiiniteenuste osutamisel.

Esmase vastuvõtu ajal uurib arst tähelepanelikult haiguslugu ning teeb põhjalikku diagnostikat. Seejärel töötab ta patoloogiate arenemise riskide maandamise või kõrvaldamisega.Kaasaegsed seadmed võimaldavad rakendada kliinikus paljusid ravitüüpe, võimaldavad perearstil aidata patsienti lühikese aja jooksul maksimaalse mugavusega ja patsiendile sobival ajal. Kui mitu täiskasvanud perekonnaliiget otsustavad kasutada meditsiiniteeninduse programmi, siis kõik nad võivad ravida ennast ühe arsti juures. See lihtsustab teie suhteid meditsiiniasutusega ning aitab hoida kogu perekonna tervise taset.

Kui teil tekivad kartused oma tervise või mõne perekonnaliikme tervise suhtes, piisab helistada perearstile, kes teab üksikasjalikku informatsiooni ning saab kiiresti diagnoosida probleemi, anda soovitusi ning vajaduse korral korraldada ravi. Meie kliiniku perearstid omavad kõrget kvalifikatsiooni, töökogemust välismaal, samuti on kaasatud spetsialistide koolitamise pidevasse programmi, mis võimaldab neil orienteeruda meditsiinitehnoloogiate uudistes ning kasutada neid meie praktikas.

Eesti Vabariigi tervishoiu seaduse järgi igal kindlustatud elanikul on õigus valida ja registreerida end suvalise perearsti nimekirja. Selleks on vaja kirjutada avaldus ja esitada valitud arstile. Perearsti võib samuti vahetada, selleks on vaja kirjutada avaldus registreerimiseks teise perearsti nimekirja. Tulles uue arsti vastuvõtule ärge unustage tuua endaga kaasa ambulatoorse kaardi väljavõtte. „Ravikindlustust omavale patsiendile osutatud perearsti teenuse eest makstakse riigi eelarvest. Ravikindlustust mitte omav isik võib pöörduda perearsti poole, kuid peab ise maksma arstiabi eest“