Nagu kõik me teame, nahk on otseselt seotud siseorganitega ja organismi regulatsioonisüsteemidega. Maksahaiguste puhul muutub nahk kuivaks ja kollakaks, neeruprobleemide korral tekib näo paistetus ja naha spetsiifiline lõhn, kõhunäärme haiguste korral – punased “tähekesed” ja “tilgakesed”. Immuunsuse häirete ja endokrinopaatia korral – tselluliit, vinnid, mädapaisted, märgavad varjatud voldid. Neuroloogia haiguste puhul üldse…. Vastus paljudele haigustele on üks – ei tohi ignoreerida “sisemisi probleeme”!
 
Antud protseduuri käigus muutub paremaks naha ja kudede mikrotsirkulatsioon, eemaldatakse toksiinid, mis on kogunenud pika aja vältel, ja kõige tähtsam – näo nahk pinguldub, kaovad väikesed kortsud  silmade ja suu ümbruses, pinguldub nahk laubal, nahk näeb välja värske ja nooruslik, tõuseb näo naha toonus. Samal ajal, kuna me ei kasuta muid meetodeid peale käsitsi mõjutamise, on vaja teatud aega, et organismi lihased harjuksid uue, refleksoterapeudi  kätega  saavutatud olekuga.

Praegu on aktuaalne refleksoteraapia printsiipide kasutamine kosmetoloogias, kuna töösse lülitub kogu organism, mis võimaldab samaaegselt lahendada  mitmeid tähtsaid ülesandeid. Refleksoteraapia kasutamine, mille aluseks on kahjutu naha bioloogiliselt aktiivsete  punktide mõjutamine,  võimaldab ilma kirurgilise vahelesegamiseta ja  süstideta  viia läbi näo kudede ja lihaste miimilist relaksatsiooni  ning osteopaatilist  lümfodrenaaži.   

Nende metoodikate  efektiivsus võrdub  näo naha pingutusega,  kujutab endast naha pindmiste ja  süvakudede ahenemist,  tugevdamist,  naha toonuse ja elastsuse paranemist käsitsi tehnikate  kasutamise tulemusena,  mille tagajärjel eemaldatakse  efektiivselt rakkudevaheline vedelik lümfosüsteemist, mis vastutab elutegevuse jääknähtude eemaldamise eest meie organismist.

Selle protseduuri  unikaalsus seisneb selles,  et  leitakse lihaste pinguldumise allikad ja  mõjutatakse vastavaid refleksogeenseid punkte ning lõdvestatakse  neid, mille tulemusel  lihased  saavutavad  oma  loomuliku oleku.

REGISTREERIMINE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 00 57 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.

Vajutage "SAADA!"