Refleksoteraapia – see on haigete tervenemise ja tervete inimeste tervise tugevdamise filosoofia, teadus ja ravikunst. Refleksravi käigus toimub närvisüsteemi reflektoorsete tsoonide stimuleerimine ja mõjutamine, mille tagajärjel tekkinud impulsid edastatakse vastavatesse närvikeskustesse. Närvisüsteem omakorda saadab kahjustatud organile või organitele impulsid, mis aktiviseerivad enesetaastumise süsteeme.

Refleksoterapia

Refleksoloogia on Idas põhiliseks ravimeetodiks, kuid see on ka Läänes väga levinud meetod. Haiguste loetelu, mille puhul refleksoteraapiast abi saab, on väga lai ning mõningate seisundite (sümptomite puhul) on refleksravi ainus meetod, mis teeb inimese terveks.

“Goltsman Therapy” ravikeskuses kasutatav refleksteraapia meetod koos füüsioteraapia kasutamisega aitab saavutada suurepäraseid tulemusi eriti selgroo ja liigeste haiguste puhul, aga ka teiste haiguste korral (südame- ja veresoonkond, kopsu- ja neeruhaigused jne).

Mõiste refleksoteraapia hõlmab väga palju erinevaid ravivõtteid ja inimkeha reflektoorsete tsoonide ning akupunktuursete punktide mõjutamise meetodeid. Refleksoteraapias peetakse arsti käsi organismi tsoonide ja punktide põhiliseks mõjutamise vahendiks, mis tagab kõige efektiivsema ravi.

Kuna paljud akupunktuursed punktid omavad mitmekihilist struktuuri, mida läbivad korraga mitmed energiasüsteemid, saab neid õigesti ja efektiivselt mõjutada ainult kõige tundlikuma looduse poolt loodud vahendi ehk inimese käe abil. Olenevalt meetodist, mille abil keha pinnal asuvat tsooni või punkti käega mõjutatakse, mõjutamise tugevusest, kestvusest ning rõhu nurgast, on võimalik mõjutada valikuliselt erinevaid süsteeme, mis asuvad ühe ja sama punkti erineval sügavusel.

REGISTREERIMINE RAVIMISELE VÕI NÕUSTAMISELE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 00 57 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.

Vajutage "SAADA!"