Tervisekeskuses “Goltsman Therapy” teatakse, kui tähtis on vaadelda Teie keha ainulaadse süsteemina, mille kõik elemendid omavad tähendust ja avaldavad mõju terviku toimimisele. Kujutage endale ette seda rõõmu ja reibast meeleolu, mida valmistab Teile suurepäraselt funktsioneeriv keha. Tundke kõigutamatut usku oma võimetesse ja hingake täiel rinnal. Kujutage endale ette, et Te olete vaba kõikidest kammitsatest, valudest ja vaevustest. 

Fusioteraapia

Haigestumise algpõhjused kõrvaldatakse juba kliiniliste nähtude ilmnemise algusjärgus. Rakendatakse ravi, mis on suunatud organismi sisereservide mobiliseerimisele organismi enda raviks, mis lubab “aidata jalule” ka kõige raskemate diagnoosidega patsiente.

Näidustatud:

  • Närvisüsteemi haiguste puhul
  • Tugi- ja liikumisaparaadi haiguste puhul
  • Siseelundite haiguste puhul
  •  Sporditraumade puhul

rehabilitatsioon

Tervisekeskuse “Goltsman Therapy” asjatundjate koostatud kompleksne ravimetoodika mitte üksnes ei avalda sügavat mõju inimese kehale, vaid aitab ühtlasi saavutada ka usku iseendasse ning arendada edasi organismi kõikide funktsioonide taastamiseks oma võimeid.

REGISTREERIMINE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 00 57 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.

Vajutage "SAADA!"