Kujutage endale ette varjamatult vaimustunud pilke, millega mehed Teid supelrannas saadavad. Kujutage endale ette ideaalselt siledat, pehmet ja tervet nahka, millest lausa õhkub tervist. Tajuge õndsuse ja rõõmu tunnet igas oma ihurakus. Te olete tselluliidist vabanenud! Tänu “Goltsman Therapyle”.

Tselluliit kujutab endast probleemi, mis valmistab muret igale kolmandale naisele. See on naha selline seisund, mille puhul leiavad aset nahaaluse rasvkoe muudatused.

Tselluliidi tekkepõhjuseks on toksiliste ainete kuhjumine kudedesse ja sellest tulenev sidekoest vaheseinte tihenemine, mis kutsub esile tasakaalu puudumise rasva sünteesimise ja lõhustamise vahel üksikutes kohtades. Tervisekeskuses “Goltsman Therapy” tselluliidi ravimiseks kasutatav meetod annab kvaliteetseid tulemusi ning erineb sellest ühekülgsest lähenemisest, mida propageerivad tselluliidivastaste preparaatide tootjad.

“Goltsman Therapy” spetsialistid rakendavad kompleksset tselluliidivastast programmi, mis hõlmab nii välist kui ka sisemist mõjustamist. See käesoleval hetkel Goltsman Therapy käsutuses olev ainulaadne saladus, mis tagab ravi tõhususe, seisneb võimlemisharjutuste kompleksi, refleksravi ja õige kombinatsiooni tasakaalustatud ühitamises tselluliidivastaste ravikreemidega.

REGISTREERIMINE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 00 57 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.

Vajutage "SAADA!"