fbpx
Home Füsioteraapia, taastusravi ja rehabilitatsioon

Füsioteraapia, taastusravi ja rehabilitatsioon

Alates 1. juulist 2007. a. alustas tegevust Selgroo- ja Liigestehaiguste Ravikeskus «Goltsman Therapy».

 

Selgroo- ja liigestehaigused tähendavad pidevat valu, funktsionaalse aktiivsuse häireid, liikumisvabaduse kaotamist. Need on kurvad faktid, mis halvendavad oluliselt haige elukvaliteeti ning muudavad sageli keerulisemaks ka tema lähedaste elu.

Kõige sagedamini esinevad probleemid, millega patsiendid pöörduvad «Goltsman Therapy» spetsialistide poole:

 

  • Osteokondroos, radikuliit, lülidevaheline song
  • Selja-, jalgade-, peavalu
  • Liigestevalud – artriit, artroos
  • Vale kehahoiak teismelistel, skolioos
  • Neuriidid, müosiidid, spondileesid
  • Lampjalgsus, kukekannused
  • Traumadejärgse rehabilitatsiooni vajadus

 

 

Kuidas leida asendust loendamatutele ravimitele? Kas peale operatsiooni on üldse võimalik oma tervist taastada?

 

Kui need küsimused tekitavad muret, siis pöörduge “Goltsman Therapy” ravikeskuse füüsiliste ravimeetodite osakonda. Kogenud taastusraviarst hindab teie tervislikku seisundit ja koostab individuaalse ravikuuri. Taastusraviosakonnas viiakse läbi unikaalseid protseduure, mis võivad juba lühikese ajaga täielikult taastada teie tervise ning töövõime.

 

Taastumine ja rehabilitatsioon ei ole ainult ravi. Meie jaoks on oluline ka patsientide psühholoogiline heaolu ja hoitud tunne. Visiidile tulles võivad meie patsiendid olla alati kindlad, et nad on usaldatavates ja hoolitsevates kätes.

 

Taastusravi ja füsioteraapia on mitmeid erinevaid (eriti krooniliste haiguste puhul) ravimeetodeid kasutav teadmistesüsteem, kus rakendatakse mitte keemilisi (ravimeid), vaid füüsilisi tehnoloogiaid: ravivõimlemine, magnetteraapia, valgusravi, laineteraapia jne.

 

Taastusravi ja füsioteraapia on asendamatu oma tervisliku seisundi taastamiseks peale erinevaid haigusi ja traumasid; samuti haiguste profülaktikaks – organismi töövõime tugevdamiseksne, toonuse hoidmiseksne ja hea tuju loomiseksne. Siin saab esile tõsta kaks põhilist suunda:

 

° stressi, ülepingutamise, üleväsimuse, aktiivse töötamise tagajärjel nõrgenenud tervise esmane profülaktika ja toonuse taastamine;
° piiratud võimalustega inimeste ja haigete inimeste teistkordne profülaktika ning meditsiiniline rehabilitatsioon.

 

Tähtsal kohal on looduslik meditsiin, mis räägib nende meetodite paindlikkusest, looduse lähedusest. Ravimeetodid valitakse individuaalselt, sõltuvalt inimese ja tema haiguse iseärasustest. Need meetodid on head selle poolest, et nad aitavad täiendada haigusseisundite ravi, mis alati ei allu traditsioonilisele teraapiale. Tuletame meelde, et tuleb ka meeles pidada vastunäidustusi. Nii võib iga tegevus, ka kõige väiksem organismi mõjutamine, tuua kasu asemel hoopis kahju. Taastusraviprogrammi peab tingimata koostama pädev spetsialist.

Kogenud arstid hindavad teie tervislikku seisundit ja koostavad individuaalse ravikuuri.

Ravikeskuses viiakse läbi unikaalseid protseduure, mis võivad juba lühikese ajaga täielikult taastada teie tervise ning töövõime.

REGISTREERIMINE RAVIMISELE VÕI NÕUSTAMISELE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 0057 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.