fbpx
Home Massažid ja Massažikompleks

Massažid ja Massažikompleks

Massaaži võib teha vastavalt soovile ja vajadusele, kas üksikutele kehaosadele või kogu kehale. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Massaaži peaeesmärk on kiirendada ainevahetust, korrigeerida lihastoonust ning vähendada lihasvalusid. Klassikaline massaaž on efektiivne ravi- ja profülaktiline meetod erinevate vaevuste puhul. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral.

Massaažikompleks kujutab endast nii iseseisvat raviviisi kui ka üht osa organismi komplekssest mõjutamisest sellise meetodi abil nagu mudaravi, valgusteraapia, jne. Ravimõju toimub nii pindmistele kui ka sügavatele lihastele. Seda peetakse „kangeks“ manuaaltehnikaks ja ravi määramisel arvestab arst  iga patsienti individuaalsete vajadustega ja vastunäitustega.

 

Profülaktiline (tervistav) massaažitehnika on aktiivse haiguste vältimise ning keha eest hoolitsemise ja tervise tugevdamise vahend. See on näidustatud inimese siseelundite toimimise tõhustamiseks, väsimuse kõrvaldamiseks ja töövõime taastamiseks. Tervistavat massaaži kasutatakse tulemusrikkalt unehäirete, peavalude ja migreenide korral ning stressi ja depressiooni kõrvaldamiseks.


Ravimassaažitehnika
 on efektiivne meetod mitmesuguste traumade ja haiguste ravimiseks. “Goltsman Therapys” kasutatakse seda funktsioonihäirete iseloomust olenevalt kõige mitmekesisemates modifikatsioonides ja omaenda spetsiifilist metoodikat rakendades.Ravimassaaž on näidustatud tugi- ja liikumisaparaadi haiguste (luude, lihaste või liigeste kahjustused), kõrgvererõhutõve, neurootiliste seisundite jms korral.

 

Taastuv massaažitehnika annab kõige paremaid tulemusi patsiendi funktsionaalsel ravil ja töövõime taastamisel ning seda iseäranis pärast operatiivset sekkumist. Traumade ja haigestumiste korral rakendatakse massaaži juba varakult, et normaliseerida vere- ja lümfiringlust, leevendada valusündroomi, imendada turseid (eksudaati) ja hematoome, regenereerida ja tervendada kudesid ning normaliseerida oksüdeerumis- ja taastumisprotsessi.


Spordimassaažitehnikat
 kasutatakse sportlaste funktsionaalse seisundi parandamiseks, sportliku vormi tõstmiseks, liigväsimuse kõrvaldamiseks, füüsilise töövõime suurendamiseks ning tugi- ja liikumisaparaadi tarumade ja haigestumiste profülaktikaks. Spordimassaaži ülesanne on taastada sportlase funktsionaalne seisund, parandada tema füüsilist jõudlust ja kõrvaldada üldine kurnatus.

Kogenud arstid hindavad teie tervislikku seisundit ja koostavad individuaalse ravikuuri.

Ravikeskuses viiakse läbi unikaalseid protseduure, mis võivad juba lühikese ajaga täielikult taastada teie tervise ning töövõime.

REGISTREERIMINE:

Ravimisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 0057 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.