Home Valgusteraapia

Valgusteraapia

Kas Te olete kunagi kujutanud oma elu ilma valguseta? Kujutades ette, et kogu maailmas puudub elekter, saame me ennast rahustada sellega, et päike jääb alles – valgusteraapia. Kogu maailma teadlased väidavad, et meie organism muundab valguse elektrokeemiliseks energiaks, mis omakorda aktiviseerib raku biokeemiliste reaktsioonide ahelat ning stimuleerib ainevahetusprotsesse ja tugevdab immuniteeti.

Valgusteraapia on tunnustatud ravimeetod sügistalvise masenduse vastu. Kui inimene kannatab selliste sümptomite all nagu väsimus, energiapuudus, meeleolu langus, unisus, suurenenud söögiisu sügisel ja talvel, võib saada abi valgusravist. Talvedepressiooni tekkimine on seotud ajus paikneva käbikeha hormooni melatoniiniga. Pimedal ajal (sügis – talve periood) on melatoniini tootmine käbikeha poolt suurenenud ja seoses sellega võivad tekkida eelpoolmainitud sümptomid.

 

Valgusteraapia lambivalguse toimel langeb melatoniini tootmine ajus ja seetõttu vähenevad unisus ja meeleoluhäired. Samas on leitud, et langeb ka teise hormooni, prolaktiini, tase. Kõrge prolaktiini tase põhjustab depressiooni. Valgusteraapia mõjutab ka vaheajus paiknevat nn. rütmimeistrit, mis reguleerib une ja ärkveloleku aega. Seega on valgusravi tõhus abimees unehäirete puhul, mis on tingitud vahetustega öötöödest ja ajavahe sündroomist.

 

Valgusteraapia meetodit tuntakse ning kasutatakse erinevates meditsiini valdkondades juba üle 25 aasta. Valgusteraapia toetab organismi mõjutades seda loomulikul teel omaenda siseressurside kasutusele võtmisel. Vastunäidustused ja kõrvaltoimed puuduvad.

Kogenud arstid hindavad teie tervislikku seisundit ja koostavad individuaalse ravikuuri.

Ravikeskuses viiakse läbi unikaalseid protseduure, mis võivad juba lühikese ajaga täielikult taastada teie tervise ning töövõime.

REGISTREERIMINE RAVIMISELE VÕI NÕUSTAMISELE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 0057 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.