fbpx
Home Valgusteraapia

Valgusteraapia

Bioptron valgusravi lambi arendasid Šveitsi tippspetsialistid koostöös arstidega. Bioptroni valguses sisaldub kogu päikesespektri nähtav osa ja pisut infrapunast valgust. Aparaadis läbib valgus mitmekihilise peeglite ja filtrite süsteemi – tulemuseks on muutumatu tugevusega kiirgus, milles valguslained liiguvad erinevalt päikesekiirgusest ühes kindlas suunas. Kiiratav valgus asub spektri UV-osast ülalpool ja on tervisele kahjutu.

Bioptron valgusteraapia toetab rakkude loomulikku taastumist ehk keha regeneratiivseid protsesse ja tugevdab immuunsüsteemi. Valgusteraapia käigus aktiveerub keha isetervenemise võime.

 

Mõjutades nahka Bioptron valgusega, stimuleerime valgustundlikke rakusiseseid struktuure. Rakkudes käivituvad ahelreaktsioonid, mis mõjutavad kogu keha funktsioone. Valguse mõju ei piirdu ainult valgustatava nahapiirkonnaga. Kuna valgusel on võime tungida sügavale läbi naha, siis paraneb vereringe ja silenevad armid.

 

Ehtsast päikesevalgusest on need polariseeritud valgusega lambid isegi tervislikumad, sest ei sisalda organismile kahjulikus koguses ultraviolettkiirgust.

 

Bioptron valgusteraapia – kasutajasõbralik ja tõhus

 

Bioptroni lamp on tänaseks meditsiinis laialt kasutatav ja aksepteeritud kui kasutajasõbralik, tõhus, mittefarmakoloogiline meditsiiniline seade. Oma erilise optilise blokiga eraldab seade valgust, mis sarnaneb selle elektromagneetilise osaga, mille päike toodab loomulikult. Kuid Bioptron lambis on valgus ilma UV kiirguseta. Uuringud kinnitavad, et Bioptron valgus kiirendab erinevat tüüpi haiguste ja vaevuste ravi.

 

MILLAL VALGUSTERAAPIAT KASUTADA?

Valu või selle intensiivsuse leevendamiseks

 

  • Reumatoloogias: artriit, artroos
  • Füsioteraapias: nimme-, õla- ja kaelavalu, armkude, lihaste ja luustiku vigastused
  • Spordimeditsiinis: pehmete lihaskudede vigastused, kõõluste ja sidekudede vigastused, näiteks: lihaste spasm, venitused, nihestused, põrutused, kõõluste ja lihaste rebestused
  • Jne

Kogenud arstid hindavad teie tervislikku seisundit ja koostavad individuaalse ravikuuri.

Ravikeskuses viiakse läbi unikaalseid protseduure, mis võivad juba lühikese ajaga täielikult taastada teie tervise ning töövõime.

REGISTREERIMINE RAVIMISELE VÕI NÕUSTAMISELE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 0057 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.