fbpx
Home Osteopaatia

Osteopaatia

Osteopaatia – see on ennetamise, diagnostika ja kätega ravimise teadus ja kunst. Pole saladus, et  inimese noorus ja ilu sõltub otseselt kogu organismi tervise seisundist. Seega on vajalik kompleksne lähenemine tugi-ja liikumisaparaadi diagnoosimiseks ja raviks.

Osteopaatia meetodi aluseks on ravimine kätega. Arst avab kergete käeliste manipulatsioonidega   mõned takistused  keha elundite ja kudede  liikumises ning eemaldab need ohutult. Osteopaatia – see ei ole “hea massaaž!” Osteopaatia mõjutab punktide kaudu siseorganeid ja isegi treenib lihaste mälu. Protseduuri läbiviiv spetsialist püstitab omale eesmärgi -see ei ole mitte ainult Teie võimalike probleemide leevendamine või nende põhjuste väljaselgitamine, vaid ka organismi kaitsesüsteemi ja mehhanismide iseregulatsiooni aktiviseerimine ning ka enesetervendamine.

 

Selgroo-ja liigestehaiguste ravikeskuse “Goltsman Therapy” spetsialistid Dr Semjon Goltsman, Dr Anatoli Grankovski ja Dr Natalja Bulattchik on professionaalid, kes valivad teie eripärast lähtuva programmi, mistõttu  määratakse ka protseduuride arv ja metoodika individuaalselt. Positiivsete resultaatide saavutamiseks piisab keskmiselt 3-5 protseduurist, kus ühe protseduuri  kestvus on umbes  30-60 minutit ja läbiviimise sagedus enamasti 1-2 korda nädalas. Osteopaatia võib vabastada selgroo- ja liigeshaigustest, vigastuste ja operatsioonide tagajärgedest (nt liposaktsioon), peavaludest ja migreenidest, seedetrakti ja neerude funktsionaalsetest häiretest ning mõnedest günekoloogilistest haigustest.

Selgroo-ja liigestehaiguste ravikeskuse “Goltsman Therapy” spetsialistid Dr Semjon Goltsman, Dr Anatoli Grankovski ja Dr Natalja Bulattchik on professionaalid, kes valivad teie eripärast lähtuva programmi, mistõttu määratakse ka protseduuride arv ja metoodika individuaalselt.

Positiivsete resultaatide saavutamiseks piisab keskmiselt 3-5 protseduurist, kus ühe protseduuri kestvus on umbes 30-60 minutit ja läbiviimise sagedus enamasti 1-2 korda nädalas.

REGISTREERIMINE RAVIMISELE VÕI NÕUSTAMISELE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 0057 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.