fbpx
Home Peavalu kabinet

Peavalu kabinet

Meie ravikeskuses on avatud spetsiaalne “Peavalu kabinet”. Konsultatiivset ülevaatust teeb Peaarst Dr Semjon Goltsman, kõrge kvalifikatsiooniga arst. 

 

Harva leidub inimesi, kes pole kunagi peavalu põdenud. Vastavalt Euroopa Tervishoiu Assotsiatsiooni andmetele, paljudel juhtudel klassifitseeritakse peavalu kui lihaste kokkutõmbamist, ehk kui “peavalu pingest”. Niisuguse seisundi süüdlasteks peetakse tööd, kulusid ja tülisid. Sellele peavalutüübile on iseloomulik kogu pea valutamine. Te tunnete tuima valu või kokkusurumist, ning, võimalik, et teil tekib “uduse pea” tunne.

Mõned inimesed sünnivad koos peavalu kalduvusega, kuid mitte kõik inimesed põevad peavalu stressi ajal. Enam kui pool Euroopa elanikkest mitte lihtsalt põevad peavalu, see kordub neil jälle ja jälle. Nende inimeste jaoks on peavalu krooniline probleem. Seda enam, et hinnangu järgi, kannatavad paljud nendest migreeni all, millel on teenitud veelgi hullem reputatsioon kui peavalul pingest.

 

Kui peavalu on tõepoolest ohtlik. Keskmine inimene põeb tavaliselt peavalu pingest. See pole ohtlik. Kuid mõnikord on peavalu hoiatav signaal, mis viitab tõsistele haigustele. Siin on need “punased lipud”:

 

  • Te olete 25-aastane ning pole kunagi kannatanud korduvate peavalude all
  • Peavalu lokalisatsioon on muutunud
  • Peavalu muutub tugevamaks
  • Peavalu hakkas tihedamalt korduma
  • Peavalu pole millegagi seotud, s.t. puuduvad selle esile kutsunud põhjused
  • Peavalu hakkab teie elu segama. Selle pärast pole te mitu korda tööle tulnud
  • Peavalu saadavad mitmed neuroloogilised sümptomid, nagu tummumine, peapööritused, nägemise tuhmumine, mälu kaotus jne
  • Peavalu kattub teiste meditsiiniliste probleemide või teise valuga

 

Kui teil esinevad need sümptomid, siis on vaja konsulteerida meie peaarstiga!

Meie ravikeskuses on avatud spetsiaalne “Peavalu kabinet”. Konsultatiivset ülevaatust teeb Peaarst Dr Semjon Goltsman, kõrge kvalifikatsiooniga arst.

Kui teil esinevad need sümptomid, siis on vaja konsulteerida meie peaarstiga!

REGISTREERIMINE RAVIMISELE VÕI NÕUSTAMISELE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 0057 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.