fbpx
Home Lülisamba venitamine

Lülisamba venitamine

Ravikeskuses “Goltsman Therapy” pakutakse turvalist ning efektiivset lülisamba venitamist rootsi massaaži-traktsioonilisel kušetil “Мaster Care”. Kušetil olev patsient tunneb oma asendi mugavust, mis aitab kaasa selja lihaste reflektoorsele lõõgastumisele.

 

Sellega tagatakse profülaktika ja ravi kõrge efektiivsus suhteliselt  mõõduka ja doseeritud venitamise protsessis ning välditakse lülisamba igasugust traumeerimist protseduuri ajal. Seesugune lülisamba venitamine lubab luua unikaalseid tingimusi lülidevaheliste ketaste ja kõikide lülisambastruktuuride taastumiseks ning aitab vältida protseduuri ajal igasugust traumatismi.

Lülisamba venitamise tulemusena võib toimuda “alla- või sissevajunud” naaberlülide vahelise kauguse suurendamine, lülidevaheliste ketaste aktiivne küllastatus vedelikuga koos ketaste mõõtude suurendamisega.  Lülisamba sellise venitamise tulemusena suurenevad lülisamba pikkus ja inimese kasv. Normaliseeruvad lülisamba füsioloogilised jooned.

 

Tihtipeale täheldatakse lülisamba pikenemist (10 mm ja rohkem) juba pärast esimest protseduuri. Kušeti regulaarsel kasutamisel lülisamba venitamiseks säilib saavutatud normaalne lülisamba pikkus alaliselt. Lülidevaheliste ketaste kudede kahjustuse tõenäosuse välistamiseks tuleb pärast protseduuri lõppu tõusta kušetilt ettevaatlikult ja sujuvalt. Umbes tunni aja jooksul pärast protseduuri ei ole soovitatav teha järske ning suure amplituudiga keha- ja pealiigutusi ega kanda raskusi.

Kogenud arstid hindavad teie tervislikku seisundit ja koostavad individuaalse ravikuuri.

Ravikeskuses viiakse läbi unikaalseid protseduure, mis võivad juba lühikese ajaga täielikult taastada teie tervise ning töövõime.

REGISTREERIMINE RAVIMISELE VÕI NÕUSTAMISELE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 0057 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.