fbpx
Home Laste massaaž. Imiku ja laste liikumisravi

Laste massaaž. Imiku ja laste liikumisravi

Lapse haigestumine isegi nii “lihtsasse” haigusesse, nagu külmetus või köha, paneb vanemaid alati muretsema. Ravimite andmine on riskantne, pole teada, kuidas nad nõrka organismi mõjutada võivad. Samal ajal, võib massaaži abil paljusid haiguseid ennetada, aga algstaadiumis isegi välja ravida. Kusjuures, mõnesid nendest ravib ainult lastemassaaž ja võimlemine, mitte aga tabletid ja tilgad.

Massaaži vastunäidustused:

See on vist ainuke manuaalneliik, millel puuduvad vastunäidustused (välja arvatud kõrge palavik või põletikuprotsess või tõsine haigus, mille korral on massaaž pediaatri poolt keelatud), vaid vastupidi, on igati teretulnud – ning selleks on lastemassaaž. Kõik emad teavad – isegi tavaline hõõrumine või silitamine pakub lapsele palju mõnu.

Lapse naeratus, koogamine võivad tõsta tuju terveks päevaks. Ning kui võtta arvesse, et peale meeldivate emotsioonide avaldab massaaž või osteopaatia ravi- ja profülaktilist mõju, soodustab lapse füüsilist ja psüühilist arengut, siis osutub laste osteopaatia praktiliselt hindamatuks.

 

Missuguses eas tuleks massaaž alustada?

Tavaliselt võib massaaži teha alates imikuperioodist kuni esimese eluaastani. Kuigi, seda võib loomulikult teha nii 1 kui ka 2-aastastele lastele – see ei too mingit kahju. Isegi vastupidi – niisugune laste osteopaatia on tulevase tervise ja lapse harmoonilise arengu alus. Pole saladus, et täna on absoluutselt tervete laste osakaal äärmiselt väike, ning tähendab, et laste massaaž on vägagi aktuaalne.

 

Võimlemine

Meie lastele meeldib mõnulemine ja tähelepanu! Ka nendele on oluline, et puhkus oleks nauditav ja meeldejääv. Pakume seda kõike Sinu lapsele läbi temale  sobivate  hoolitsuste, mis aitavad kaasa energia säilimisele, tuju parandamisele, lõõgastumisele, immuunsuse tõstmisele ning hea füüsilise vormi toetamisele. Võimlemine tõstab üldist toonust ja hoiab lapsed kehaliselt aktiivsena.  Eesmärgiks on lihaste ja liigeste lõõgastamine ning lihasjõu säilitamine.

Lapse naeratus, koogamine võivad tõsta tuju terveks päevaks. Ning kui võtta arvesse, et peale meeldivate emotsioonide avaldab massaaž või osteopaatia ravi- ja profülaktilist mõju, soodustab lapse füüsilist ja psüühilist arengut, siis osutub laste osteopaatia praktiliselt hindamatuks.

Ravikeskuses viiakse läbi unikaalseid protseduure, mis võivad juba lühikese ajaga täielikult taastada teie tervise ning töövõime.

REGISTREERIMINE RAVIMISELE VÕI NÕUSTAMISELE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 0057 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.