fbpx
Home Pehme Manuaalteraapia

Pehme Manuaalteraapia

Pehme manuaalteraapia on üks arenevatest ravimeetoditest, mis ei kasuta ravimeid. See on ravivõtete süsteem, mis võimaldab ravida selgroo ja liigeste haigusi, häireid lihaste ja sidemete süsteemis ning neuroloogilisi ja sisehaigusi ainult käte mõju abil. Arsti ainus töövahend on tema käed ja sõrmed.

Manuaalteraapia protseduurid meenutavad massaaži, kuid erinevad sellest kasutamispiirkondade piiratud lokaliseerimise ning doseeritud mõjutamise jõuga. Meetodi omapära seisneb selles, et on võimalik lahendada mitmeid probleeme, mida ei saa välja ravida teiste vahendite (medikamentide) abil.

 

Selgroo manuaalteraapia on suunatud nii selgroovaheliste liigeste liikumise mahu parandamisele kui ka lihas- ja sideaparaadi elastsuse suurendamisele.Tulemus saavutatakse spetsialisti käte leebe mõjutamise ning patsiendi väheste lihasejõupingutuste abil. See võib olla nii üksikute selgroolülide kui ka tervete selgroopiirkondade mõjutamine. Juhul, kui selgroovalud või liikuvuse piirangud ei ole teie jaoks haruldane nähtus, tuleb kindlasti pöörduda abi saamiseks manuaalterapeudi poole.

 

Üldjuhul ei tehta protseduure iga päev, vaid ajavahemikuga 1 kuni 7 päeva, kuna lihased ja sidemed vajavad mõnda aega pingutamiseks ning saavutatud asendi fikseerimiseks. Meetodi efektiivsus suureneb juhul, kui seda kasutatakse vaheldumisi taimravi, füsioteraapia ja ravivõimlemisega. See aitab Teil kiiresti vabaneda sellistest ebameeldivatest sümptomitest nagu seljavalu, peavalu ning teistest valu tekitavatest aistingutest.

Raviseansid viiakse läbi ainult vastavuses spetsialisti individuaalse ettekirjutusega, reeglina mitte sagedamini kui üks-kaks korda nädalas. Vajalike protseduuride arvu määrab spetsialist esmase vastuvõtu ajal. Optimaalne kuur on kuni viis seanssi.

Seansi kestus võiks olla 30–60 minutit. Efekti on märgata juba esimese seansi ajal (lõdvestus, valu leevenemine). Parima efekti saavutamiseks soovitatakse ravikuur läbida vastavuses spetsialisti määratud perioodilisuse ja kestvusega.

REGISTREERIMINE RAVIMISELE VÕI NÕUSTAMISELE:

Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 0057 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.