Ema ja lapse kabinet
Kallid vanemad – esitleme rõõmuga unikaalset ema ja lapse kabinetti, mis töötab meie meditsiinikeskuse baasil. Nõustamise ja ravimisega tegelevad kvalifitseeritud spetsialistid, kel on lai terapeudi- ja ravipraktika – dr Semjon Goltsman, dr Natalja Bulatšik ning kõrge profiiliga spetsialist Maria Aleksejeva. Vanemate nõustamine toimub ema ja lapse kabinetis!
Lapse häda – olgu see esmapilgul ka „lihtne“, näiteks nihestus, komppöid, unehäire või ärevustunne – tekitab vanemates alati rahutust, tõsistest haigustest rääkimata. Ravimite andmine on riskantne, kuna nende mõju nõrgale organismile pole teada. Samal ajal võimaldavad taastusravimeetodid, pehme manuaalteraapia meetodid, võimlemine ning massaaž paljusid haigusi ennetada ning haiguse algstaadiumi korral isegi täielikku tervenemist.
Näidustused ema ja lapse kabinetti pöördumiseks: lapse psühhomotoorse arengu mahajäämus; närvisüsteemi suurenenud erutuvus ja kõik selle seisundi arenguga seotud probleemid; erineva etioloogiaga peavalud; meteotundlikkus; kõõrkael; nii kaasasündinud kui ka omandatud muutused rühis; enurees; düsbakterioos ja seedeelundkonna haigused; unehäired; immuunsuse nõrgenemine ja sagedad külmetushaigused; halb nägemine; kaelalülide nihestused; sünnitrauma tõttu tekkinud õlanihestused ja ajukahjustused.
Vastunäidustused: pahaloomulised kasvajad, ägedas faasis põletikulised protsessid, epilepsia, ägedas faasis psüühikahäired.
Kui vanad lapsed võivad lapsed ema ja lapse kabinetis abi saada?
Meie kasutatavad ravimeetodid on absoluutselt valutud. Neid iseloomustab väga pehme mõjutus organismile, seega võib neid kasutada kohe pärast lapse sündi. Selliste meetodite (taastusravi, pehme manuaalteraapia, võimlemine ja ravimassaaž) populaarsus ja vanemate positiivne tagasiside näitab, et see ravisuund tõepoolest töötab ja annab häid tulemusi!
Lapseootuse aeg: Meie spetsialistid aitavad emasid ka raseduse ajal. Õigeaegne ravi aitab kõrvaldada paljusid probleeme, mis tihti tekivad raseduse ja sünnituse ajal ning sünnitusjärgsel perioodil. Sellised mittemedikamentoossed ravimeetodid nagu pehme manuaalteraapia, osteopaatia ja võimlemine on väga tõhusad emakatoonuse normaliseerimiseks, vaagnaluude töö optimiseerimiseks, verevarustuse parandamiseks kõhuõõnes ja väikevaagnas ning humoraalse ja närviregulatsiooni täisväärtuslikuks taastamiseks.
Tulevased emad võivad pöörduda abi saamiseks järgmiste probleemide korral: ebamugavustunne ja valu seljas; kaelavalu, mis on peegeldatud nimmepiirkonnast; valu ristluus ja õndraluus; peapööritus, ärrituvus ja hingeldus; seedimishäired; kõhukinnisus ja kõhupuhitus; tuikavad valud kõhu alaosas, emaka hüpertoonus.
Meie kasutatavad ravimeetodid on absoluutselt valutud. Neid iseloomustab väga pehme mõjutus organismile, seega võib neid kasutada kohe pärast lapse sündi. Selliste meetodite (taastusravi, pehme manuaalteraapia, võimlemine ja ravimassaaž) populaarsus ja vanemate positiivne tagasiside näitab, et see ravisuund tõepoolest töötab ja annab häid tulemusi!
Ravikeskuses viiakse läbi unikaalseid protseduure, mis võivad juba lühikese ajaga täielikult taastada teie tervise ning töövõime.
REGISTREERIMINE RAVIMISELE VÕI NÕUSTAMISELE:
Ravimisele või nõustamisele on võimalik registreeruda telefonil (+372) 675 0057 või täites allpool esitatud registreerimisvormi. Pärast selle kättesaamist võtab administraator viivitamatult ühendust, et leppida kokku vastuvõtuaeg.
Ravimeetodid
Tööaeg:
E. – R. | 9.00 – 17.00 |
Laupäev | puhkepäev |
Pühapäev | puhkepäev |